ECL15US09-P
XP PowerXP Power
ECL15US09-P Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: ECL15US09-P
Gamintojas / Gamintojas: XP Power
Prekės aprašymas AC/DC CONVERTER 9V 15W
Duomenų lapai: ECL15US09-P.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
100 pcs
  • Pranešimas
ECL15US09-P specifikacijos
Dalies numeris ECL15US09-P Gamintojas XP Power
apibūdinimas AC/DC CONVERTER 9V 15W "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 3757 pcs Duomenų lapas ECL15US09-P.pdf
Svoris 0.077 lb (34.93g) Įtampa - 4 išėjimas -
Įtampa - 3 rezultatas - Įtampa - 2 išėjimas -
Įtampa - išėjimas 1 9V Įtampa - įėjimas 85 ~ 264 VAC
Įveskite Open Frame Dydis / Matmenys 2.44" L x 1.21" W x 0.96" H (62.0mm x 30.7mm x 24.4mm)
Serija ECL Galia (vatais) 15W
Paketas / dėžutė 4-DIP Module Kiti vardai 1470-1174
Darbinė temperatūra -20°C ~ 70°C (With Derating) Išėjimų skaičius 1
Montavimo tipas Through Hole Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 14 Weeks Apkrovos taisyklė ±1%
Linijinis reglamentas ±0.5% "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
funkcijos OVP, SCP Efektyvumas 80%
Išsamus aprašymas Open Frame AC DC Converter 1 Output 9V 1.67A 85 ~ 264 VAC Input Dabartinis - išvestis (maks.) 1.67A