DLG150PS24
XP PowerXP Power
DLG150PS24 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: DLG150PS24
Gamintojas / Gamintojas: XP Power
Prekės aprašymas LED DRIVER CC/CV AC/DC 24V 6.3A
Duomenų lapai: DLG150PS24.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
  • Pranešimas
DLG150PS24 specifikacijos
Dalies numeris DLG150PS24 Gamintojas XP Power
apibūdinimas LED DRIVER CC/CV AC/DC 24V 6.3A "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 1183 pcs Duomenų lapas DLG150PS24.pdf
Svoris 2.3 lbs (1kg) Įtampa - išvestis 24V
Įtampa - izoliacija 3.75kV Įtampa - įėjimas (min.) 90VAC
Įtampa - įėjimas (maks.) 305VAC Įveskite Constant Current, Voltage
Topologija AC DC Converter Nutraukimo stilius Wire Leads
Dydis / Matmenys 8.74" L x 2.68" W x 1.54" H (222.0mm x 68.0mm x 39.0mm) Serija DLG
Reitingai - Galia (vatais) 150W
Kiti vardai 1470-1074 Darbinė temperatūra -30°C ~ 70°C
Išėjimų skaičius 1 Montavimo tipas Chassis Mount
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 14 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant funkcijos OTP, OVP, SCP
Efektyvumas 90% Pritemdymas -
Išsamus aprašymas 6.3A 24V Constant Current, Voltage LED Driver AC DC Converter Topology 1 Output Dabartinis - išvestis (maks.) 6.3A