DLE15PS700-A
XP PowerXP Power
DLE15PS700-A Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: DLE15PS700-A
Gamintojas / Gamintojas: XP Power
Prekės aprašymas LED DRIVER CC AC/DC 14-22V 700MA
Duomenų lapai: DLE15PS700-A.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
300 pcs
  • Pranešimas
DLE15PS700-A specifikacijos
Dalies numeris DLE15PS700-A Gamintojas XP Power
apibūdinimas LED DRIVER CC AC/DC 14-22V 700MA "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 8110 pcs Duomenų lapas DLE15PS700-A.pdf
Svoris - Įtampa - išvestis 14 ~ 22 V
Įtampa - izoliacija 3.75kV Įtampa - įėjimas (min.) 90VAC
Įtampa - įėjimas (maks.) 264VAC Įveskite Constant Current
Topologija AC DC Converter Nutraukimo stilius Wire Leads
Dydis / Matmenys 4.33" L x 1.38" W x 0.98" H (110.0mm x 35.0mm x 25.0mm) Serija DLE
Reitingai IP67 Galia (vatais) 15W
Kiti vardai 1470-2359 Darbinė temperatūra -20°C ~ 70°C
Išėjimų skaičius 1 Montavimo tipas Chassis Mount
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 14 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant funkcijos OCP, SCP
Efektyvumas 83% Pritemdymas -
Išsamus aprašymas 700mA 14 ~ 22 V Constant Current LED Driver AC DC Converter Topology 1 Output Dabartinis - išvestis (maks.) 700mA