ASB110PS24
XP PowerXP Power
ASB110PS24 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: ASB110PS24
Gamintojas / Gamintojas: XP Power
Prekės aprašymas AC/DC CONVERTER 24V 110W
Duomenų lapai: ASB110PS24.pdf
RoHs statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Akcijų būklė 576 pcs stock
Laivas iš Honkongas
Siuntimo būdas DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 576 pcs
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
  • Pranešimas
ASB110PS24 specifikacijos
Dalies numeris ASB110PS24 Gamintojas XP Power
apibūdinimas AC/DC CONVERTER 24V 110W "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 576 pcs Duomenų lapas ASB110PS24.pdf
Svoris 0.51 lb (231.33g) Įtampa - 4 išėjimas -
Įtampa - 3 rezultatas - Įtampa - 2 išėjimas -
Įtampa - išėjimas 1 24V Įtampa - įėjimas 85 ~ 264 VAC
Įveskite Enclosed Dydis / Matmenys 4.60" L x 2.40" W x 0.67" H (116.8mm x 61.0mm x 17.0mm)
Serija ASB110 Galia (vatais) 110W
Paketas / dėžutė 5-DIP Module Kiti vardai 1470-2700
Darbinė temperatūra -40°C ~ 85°C (With Derating) Išėjimų skaičius 1
Montavimo tipas Through Hole Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 11 Weeks Apkrovos taisyklė ±0.5%
Linijinis reglamentas ±0.5% "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
funkcijos OCP, OTP, OVP Efektyvumas 91%
Išsamus aprašymas Enclosed AC DC Converter 1 Output 24V 4.58A 85 ~ 264 VAC Input Dabartinis - išvestis (maks.) 4.58A