7427154S
Wurth Electronics
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 7427154S
Gamintojas / Gamintojas: Wurth Electronics
Prekės aprašymas FERRITE CORE 130 OHM HINGED 16MM
Duomenų lapai:
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
50 pcs
100 pcs
240 pcs
  • Pranešimas
7427154S specifikacijos
Dalies numeris 7427154S Gamintojas Wurth Electronics
apibūdinimas FERRITE CORE 130 OHM HINGED 16MM "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 18111 pcs Duomenų lapas
Įveskite Round Serija Star-Ring
Reitingai - Išorinis matmuo 1.693" W x 1.259" H (43.00mm x 32.00mm)
Kiti vardai 732-3637 Montavimo tipas Chassis Mount
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Medžiaga 4W620
Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 8 Weeks Ilgis 0.787" (20.00mm)
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Vidinis matmuo 0.630" Dia (16.00mm)
Varža @ dažnumas 130 Ohm @ 100MHz Išsamus aprašymas Hinged (Snap On), Key Required Chassis Mount Ferrite Core 130 Ohm @ 100MHz ID 0.630" Dia (16.00mm) OD 1.693" W x 1.259" H (43.00mm x 32.00mm) Length 0.787" (20.00mm)
Dizainas Hinged (Snap On), Key Required
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
7427155S
7427155S
Gamintojai: Wurth Electronics
apibūdinimas: FERRITE CORE 110 OHM HINGED 27MM
Sandelyje: 18724 pcs
parsisiųsti:
RFQ
Gamintojai: Wurth Electronics
apibūdinimas: FERRITE CORE 130 OHM HINGED 16MM
Sandelyje: 19160 pcs
parsisiųsti:
RFQ
apibūdinimas: FERRITE CORE 100 OHM HINGED 8MM
apibūdinimas: FERRITE CORE 270 OHM HINGED
apibūdinimas: FERRITE CORE 119 OHM HINGED
apibūdinimas: FERRITE CORE 140 OHM HINGED
apibūdinimas: FERRITE CORE 200 OHM CLAMP
apibūdinimas: FERRITE CORE 246 OHM HINGED 8MM
apibūdinimas: FERRITE CORE 165 OHM HINGED 8MM
Pramonės naujienos
Arduino rytoj vyks „Covid-19“ konferencija
Ja galės naudotis visi, kurie projekto metu naudojasi „Arduino“ suderinamais prietaisais, skirtai...
„Raytheon“ laimėjo „Space Force OCX“ sutartį pakeisti IBM rinkinį „GPS III“
500W PSU jūrinėms apkrovoms
Maitinamas iš vardinio 24 V paskirstyto maitinimo šaltinio (diapazonas nuo 18 iki 36 V). ENMA500D2...
„Melexis“ pristato salės efekto jutiklį, skirtą elektriniam vairavimui
Darbinė temperatūra yra nuo -40 ° C℃  ir 160 ℃, įmonė tvirtina, kad įrenginyje derinamas au...
„Nasa“ apdovanojo komercinio krovinio kontraktą už Mėnulio vartus į „SpaceX“
Pagal „Gateway Logistics Services“ sutarties sąlygas „SpaceX“ turės pristatyti kritiškai susl...
Patvirtinta „Covid-19“ 3D spausdinimo kaukė - tik MJF spausdintuvams, failai galimi
„Toshiba“ pristato du 80 V N kanalo maitinimo blokus