691368300018B
Wurth Electronics
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 691368300018B
Gamintojas / Gamintojas: Wurth Electronics
Prekės aprašymas TERM BLOCK PLUG 18POS STR 3.81MM
Duomenų lapai:
standartinė kaina (JAV doleriais)
20 pcs
  • Pranešimas
691368300018B specifikacijos
Dalies numeris 691368300018B Gamintojas Wurth Electronics
apibūdinimas TERM BLOCK PLUG 18POS STR 3.81MM "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 11470 pcs Duomenų lapas
Vielos juostos ilgis 9mm Vielos matuoklis arba diapazonas - mm² 0.08-1.3mm²
Wire Gauge arba diapazonas - AWG 16-28 AWG Įtampa - UL 300V
Įveskite Plug, Female Sockets Sukimo momentas - varžtas -
Nutraukimo stilius Screwless - Leg Spring, Push-In Spring Serija WR-TBL Series 368B
Sraigtinis dydis - Pozicijos per lygį 18
Kištuko vielos įvedimas 180° Pikis 0.150" (3.81mm)
Pakuotė Bulk Kiti vardai 732-4394
Darbinė temperatūra -40°C ~ 115°C Pozicijų skaičius 18
Lygių skaičius 1 Montavimo tipas Free Hanging (In-Line)
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Medžiagų degumo įvertinimas UL94 V-0
Izoliacijos aukštis 0.492" (12.50mm) Apsauga nuo įsilaužimo -
Būsto medžiaga Polyamide (PA66), Nylon 6/6 Antraštės orientacija -
funkcijos - Išsamus aprašymas 18 Position Terminal Block Plug, Female Sockets 0.150" (3.81mm) 180° Free Hanging (In-Line)
Dabartinis - UL 8A Dabartinis - IEC -