150224YS73100A
150224YS73100A
Gamintojai: Wurth Electronics
apibūdinimas: LED YELLOW CLEAR 2SMD
Sandelyje: 565405 pcs
parsisiųsti:
RFQ
150225J100LE
150225J100LE
Gamintojai: Cornell Dubilier Electronics
apibūdinimas: CAP FILM 2.2UF 5% 100VDC AXIAL