150066YV74000
Wurth Electronics
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 150066YV74000
Gamintojas / Gamintojas: Wurth Electronics
Prekės aprašymas LED GREEN/YELLOW CLEAR 0606 SMD
Duomenų lapai:
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
  • Pranešimas
150066YV74000 specifikacijos
Dalies numeris 150066YV74000 Gamintojas Wurth Electronics
Galimas kiekis 191068 pcs Duomenų lapas
Įtampa - pirmyn (Vf) (tipas) 2V Green, 2V Yellow Žiūrėjimo kampas 130°
Tiekėjo prietaisų paketas 0606 Dydis / Matmenys 1.60mm L x 1.60mm W
Serija WL-SBCW Pakuotė Cut Tape (CT)
Paketas / dėžutė 0606 (1616 Metric) Kiti vardai 732-12019-1
Montavimo tipas Surface Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 3 (168 Hours)
Millicandela Reitingas 30mcd Green, 120mcd Yellow Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 10 Weeks
Objektyvo skaidrumas Clear Objektyvo stilius / dydis Rectangle with Flat Top, 1.60mm x 1.10mm
Objektyvo spalva Colorless "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Aukštis (maks.) 0.50mm funkcijos -
Išsamus aprašymas Green, Yellow 570nm Green, 590nm Yellow LED Indication - Discrete 2V Green, 2V Yellow 0606 (1616 Metric) Dabartinis testas -
Konfigūracija Independent Spalva Green, Yellow
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
Gamintojai: Phoenix Contact
apibūdinimas: CABLE 3POS
Sandelyje: 2526 pcs
parsisiųsti: 1500677.pdf
RFQ
Gamintojai: Weidmuller
apibūdinimas: TERM BLOCK PLUG 13POS STR 5.08MM
Sandelyje: 7028 pcs
parsisiųsti: 1500610000.pdf
RFQ
150066SV74000
150066SV74000
Gamintojai: Wurth Electronics
apibūdinimas: LED GREEN/RED CLEAR SMD
parsisiųsti:
150060YS75000
150060YS75000
Gamintojai: Wurth Electronics
apibūdinimas: LED YELLOW CLEAR 0603 SMD
parsisiųsti:
Gamintojai: Phoenix Contact
apibūdinimas: CABLE 4POS
apibūdinimas: CABLE 3POS
apibūdinimas: CABLE 3POS
15007
Gamintojai: Aven
apibūdinimas: TOOL KIT NETWORKING 98PC
apibūdinimas: CABLE 3POS
150066M153000
150066M153000
apibūdinimas: LED RGB DIFFUSED SMD
Gamintojai: Agastat Relays / TE Connectivity
apibūdinimas: CONN RING CIRC 16-20AWG CRIMP
Gamintojai: Weidmuller
Pramonės naujienos
Arduino rytoj vyks „Covid-19“ konferencija
Ja galės naudotis visi, kurie projekto metu naudojasi „Arduino“ suderinamais prietaisais, skirtai...
„Raytheon“ laimėjo „Space Force OCX“ sutartį pakeisti IBM rinkinį „GPS III“
500W PSU jūrinėms apkrovoms
Maitinamas iš vardinio 24 V paskirstyto maitinimo šaltinio (diapazonas nuo 18 iki 36 V). ENMA500D2...
„Melexis“ pristato salės efekto jutiklį, skirtą elektriniam vairavimui
Darbinė temperatūra yra nuo -40 ° C℃  ir 160 ℃, įmonė tvirtina, kad įrenginyje derinamas au...
„Nasa“ apdovanojo komercinio krovinio kontraktą už Mėnulio vartus į „SpaceX“
Pagal „Gateway Logistics Services“ sutarties sąlygas „SpaceX“ turės pristatyti kritiškai susl...
Patvirtinta „Covid-19“ 3D spausdinimo kaukė - tik MJF spausdintuvams, failai galimi
„Toshiba“ pristato du 80 V N kanalo maitinimo blokus