150040VS73240
Wurth Electronics
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 150040VS73240
Gamintojas / Gamintojas: Wurth Electronics
Prekės aprašymas LED GREEN CLEAR 0402 SMD
Duomenų lapai:
  • Pranešimas
150040VS73240 specifikacijos
Dalies numeris 150040VS73240 Gamintojas Wurth Electronics
Galimas kiekis 453795 pcs Duomenų lapas
Bangos ilgis - didžiausias 572nm Bangos ilgis - dominuojantis 570nm
Įtampa - pirmyn (Vf) (tipas) 2V Žiūrėjimo kampas 120°
Tiekėjo prietaisų paketas 0402 (1005 Metric) Dydis / Matmenys 1.00mm L x 0.50mm W
Serija WL-SMCC Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė 0402 (1005 Metric) Kiti vardai 732-11992-2
Montavimo tipas Surface Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 3 (168 Hours)
Millicandela Reitingas 50mcd Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 10 Weeks
Objektyvo skaidrumas Clear Objektyvo stilius / dydis Rectangle with Flat Top, 1.00mm x 0.50mm
Objektyvo spalva Colorless "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Aukštis (maks.) 0.50mm funkcijos -
Išsamus aprašymas Green 570nm LED Indication - Discrete 2V 0402 (1005 Metric) Dabartinis testas 20mA
Konfigūracija Standard Spalva Green
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
Gamintojai: GE Critical Power
apibūdinimas: AC/DC CONVERTER 54V 3000W
Sandelyje: 106 pcs
parsisiųsti:
RFQ
150040RS73240
150040RS73240
Gamintojai: Wurth Electronics
apibūdinimas: LED RED CLEAR 0402 SMD
Sandelyje: 388878 pcs
parsisiųsti:
RFQ
15004
Gamintojai: Aven
apibūdinimas: TOOL KIT CMPCT TECHNICIAN 48PC
Sandelyje: 4971 pcs
parsisiųsti: 15004.pdf
Gamintojai: Phoenix Contact
apibūdinimas: SENSOR/ACTUATOR CABLE 4-POS
parsisiųsti: 1500402.pdf
Gamintojai: GE Critical Power
apibūdinimas: AC/DC CONVERTER 12V 150W
150040YS73240
150040YS73240
Gamintojai: Wurth Electronics
apibūdinimas: LED YELLOW CLEAR 0402 SMD
150040BS73240
150040BS73240
apibūdinimas: LED BLUE CLEAR 0402 SMD
apibūdinimas: DC DC CONVERTER 0-1.5V
apibūdinimas: DC DC CONVERTER
150040GS73240
150040GS73240
apibūdinimas: LED GREEN CLEAR 0402 SMD
Gamintojai: Weidmuller
apibūdinimas: TERM BLOCK PLUG 11POS STR 5.08MM
apibūdinimas: POWER LINE HIGH EFFICIENCY RECTI
Sandelyje: 127 pcs
Pramonės naujienos
Arduino rytoj vyks „Covid-19“ konferencija
Ja galės naudotis visi, kurie projekto metu naudojasi „Arduino“ suderinamais prietaisais, skirtai...
„Raytheon“ laimėjo „Space Force OCX“ sutartį pakeisti IBM rinkinį „GPS III“
500W PSU jūrinėms apkrovoms
Maitinamas iš vardinio 24 V paskirstyto maitinimo šaltinio (diapazonas nuo 18 iki 36 V). ENMA500D2...
„Melexis“ pristato salės efekto jutiklį, skirtą elektriniam vairavimui
Darbinė temperatūra yra nuo -40 ° C℃  ir 160 ℃, įmonė tvirtina, kad įrenginyje derinamas au...
„Nasa“ apdovanojo komercinio krovinio kontraktą už Mėnulio vartus į „SpaceX“
Pagal „Gateway Logistics Services“ sutarties sąlygas „SpaceX“ turės pristatyti kritiškai susl...
Patvirtinta „Covid-19“ 3D spausdinimo kaukė - tik MJF spausdintuvams, failai galimi
„Toshiba“ pristato du 80 V N kanalo maitinimo blokus