SU2D12UC
WeidmullerWeidmuller
Weidmuller
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: SU2D12UC
Gamintojas / Gamintojas: Weidmuller
Prekės aprašymas CB PROTECTOR 1077 2P D 12A ACDC
Duomenų lapai: SU2D12UC.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
  • Pranešimas
SU2D12UC specifikacijos
Dalies numeris SU2D12UC Gamintojas Weidmuller
apibūdinimas CB PROTECTOR 1077 2P D 12A ACDC "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 2495 pcs Duomenų lapas SU2D12UC.pdf
Įtampos įvertinimas - DC 125V Įtampos įvertinimas - AC 480V
Serija SUxxxUC Lenkų skaičius 2
Montavimo tipas DIN Rail Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Apšvietimas Įtampa (nominali) - Apšvietimas None
Dabartinis įvertinimas 12A Breaker tipo Thermal Magnetic