BR2C25UC
WeidmullerWeidmuller
Weidmuller
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: BR2C25UC
Gamintojas / Gamintojas: Weidmuller
Prekės aprašymas CB MCB 489 2P C 25A ACDC
Duomenų lapai: BR2C25UC.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
  • Pranešimas
BR2C25UC specifikacijos
Dalies numeris BR2C25UC Gamintojas Weidmuller
apibūdinimas CB MCB 489 2P C 25A ACDC "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 1925 pcs Duomenų lapas BR2C25UC.pdf
Įtampos įvertinimas - DC 125V Įtampos įvertinimas - AC 480V
Serija BRxxxUC Lenkų skaičius 2
Montavimo tipas DIN Rail Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Apšvietimas Įtampa (nominali) - Apšvietimas None
Dabartinis įvertinimas 25A Breaker tipo Thermal Magnetic