0402N2R2C500CT
Walsin TechnologyWalsin Technology
Walsin Technology
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 0402N2R2C500CT
Gamintojas / Gamintojas: Walsin Technology
Prekės aprašymas CAP CER 2.2PF 50V C0G/NP0 0402
Duomenų lapai: 1.0402N2R2C500CT.pdf2.0402N2R2C500CT.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
  • Pranešimas
0402N2R2C500CT specifikacijos
Dalies numeris 0402N2R2C500CT Gamintojas Walsin Technology
apibūdinimas CAP CER 2.2PF 50V C0G/NP0 0402 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 8509983 pcs Duomenų lapas 1.0402N2R2C500CT.pdf2.0402N2R2C500CT.pdf
Įtampa - Įvertinta 50V Tolerancija ±0.25pF
Storis (maks.) 0.022" (0.55mm) Temperatūros koeficientas C0G, NP0
Dydis / Matmenys 0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm) Serija -
Reitingai - Pakuotė Original-Reel®
Paketas / dėžutė 0402 (1005 Metric) Kiti vardai 1292-1297-6
Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C Montavimo tipas Surface Mount, MLCC
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 43 Weeks
Švino stilius - "Lead Spacing" -
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Aukštis - sėdi (maks.) -
funkcijos - Gedimo greitis -
Išsamus aprašymas 2.2pF ±0.25pF 50V Ceramic Capacitor C0G, NP0 0402 (1005 Metric) Talpa 2.2pF