0402F474M160CT
Walsin TechnologyWalsin Technology
Walsin Technology
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 0402F474M160CT
Gamintojas / Gamintojas: Walsin Technology
Prekės aprašymas 0402 MLCC Y5V 0.47UF 20% 16V
Duomenų lapai: 0402F474M160CT.pdf
  • Pranešimas
0402F474M160CT specifikacijos
Dalies numeris 0402F474M160CT Gamintojas Walsin Technology
apibūdinimas 0402 MLCC Y5V 0.47UF 20% 16V "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 3732559 pcs Duomenų lapas 0402F474M160CT.pdf
Įtampa - Įvertinta 16V Tolerancija ±20%
Storis (maks.) 0.022" (0.55mm) Temperatūros koeficientas Y5V (F)
Dydis / Matmenys 0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm) Serija -
Reitingai - Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė 0402 (1005 Metric) Darbinė temperatūra -25°C ~ 85°C
Montavimo tipas Surface Mount, MLCC Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 2 (1 Year)
Švino stilius - "Lead Spacing" -
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Aukštis - sėdi (maks.) -
funkcijos - Gedimo greitis -
Išsamus aprašymas 0.47µF ±20% 16V Ceramic Capacitor Y5V (F) 0402 (1005 Metric) Talpa 0.47µF