0402B823K160CT
Walsin TechnologyWalsin Technology
Walsin Technology
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 0402B823K160CT
Gamintojas / Gamintojas: Walsin Technology
Prekės aprašymas CAP CER 0.082UF 16V X7R 0402
Duomenų lapai: 1.0402B823K160CT.pdf2.0402B823K160CT.pdf
  • Pranešimas
0402B823K160CT specifikacijos
Dalies numeris 0402B823K160CT Gamintojas Walsin Technology
apibūdinimas CAP CER 0.082UF 16V X7R 0402 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 6483700 pcs Duomenų lapas 1.0402B823K160CT.pdf2.0402B823K160CT.pdf
Įtampa - Įvertinta 16V Tolerancija ±10%
Storis (maks.) 0.022" (0.55mm) Temperatūros koeficientas X7R
Dydis / Matmenys 0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm) Serija -
Reitingai - Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė 0402 (1005 Metric) Kiti vardai 1292-1232-2
Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C Montavimo tipas Surface Mount, MLCC
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 33 Weeks
Švino stilius - "Lead Spacing" -
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Aukštis - sėdi (maks.) -
funkcijos - Gedimo greitis -
Išsamus aprašymas 0.082µF ±10% 16V Ceramic Capacitor X7R 0402 (1005 Metric) Talpa 0.082µF