0201N330G500CT
Walsin TechnologyWalsin Technology
Walsin Technology
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 0201N330G500CT
Gamintojas / Gamintojas: Walsin Technology
Prekės aprašymas CAP CER 33PF 50V C0G/NP0 0201
Duomenų lapai: 1.0201N330G500CT.pdf2.0201N330G500CT.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
  • Pranešimas
0201N330G500CT specifikacijos
Dalies numeris 0201N330G500CT Gamintojas Walsin Technology
apibūdinimas CAP CER 33PF 50V C0G/NP0 0201 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 4754757 pcs Duomenų lapas 1.0201N330G500CT.pdf2.0201N330G500CT.pdf
Įtampa - Įvertinta 50V Tolerancija ±2%
Storis (maks.) 0.013" (0.33mm) Temperatūros koeficientas C0G, NP0
Dydis / Matmenys 0.024" L x 0.012" W (0.60mm x 0.30mm) Serija -
Reitingai - Pakuotė Original-Reel®
Paketas / dėžutė 0201 (0603 Metric) Kiti vardai 1292-1150-6
Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C Montavimo tipas Surface Mount, MLCC
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 20 Weeks
Švino stilius - "Lead Spacing" -
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Aukštis - sėdi (maks.) -
funkcijos - Gedimo greitis -
Išsamus aprašymas 33pF ±2% 50V Ceramic Capacitor C0G, NP0 0201 (0603 Metric) Talpa 33pF