658-45ABT2
Wakefield-VetteWakefield-Vette
658-45ABT2 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 658-45ABT2
Gamintojas / Gamintojas: Wakefield-Vette
Prekės aprašymas HEATSINK CPU 28MM SQ BLK W/TAPE
Duomenų lapai: 1.658-45ABT2.pdf2.658-45ABT2.pdf
  • Pranešimas
658-45ABT2 specifikacijos
Dalies numeris 658-45ABT2 Gamintojas Wakefield-Vette
apibūdinimas HEATSINK CPU 28MM SQ BLK W/TAPE "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 4448 pcs Duomenų lapas 1.658-45ABT2.pdf2.658-45ABT2.pdf
Plotis 1.100" (27.94mm) Įveskite Top Mount
Terminis atsparumas @ natūralus - Terminis atsparumas @ Forced Air Flow 6.00°C/W @ 200 LFM
Figūra Square, Pin Fins Serija 658
"Power Dissipation @ Temperature" pakilimas 3.0W @ 50°C Pakuotė atvėsinta BGA
Kiti vardai 345-1070 Medžiaga apdaila Black Anodized
Medžiaga Aluminum Ilgis 1.100" (27.94mm)
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Aukštis be pagrindo (aukščio) 0.450" (11.43mm)
Skersmuo - Išsamus aprašymas Heat Sink BGA Aluminum 3.0W @ 50°C Top Mount