656-15ABPE
Wakefield-VetteWakefield-Vette
Wakefield-Vette
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 656-15ABPE
Gamintojas / Gamintojas: Wakefield-Vette
Prekės aprašymas HEATSINK TO-220 W/PINS BLK 1.5"
Duomenų lapai: 656-15ABPE.pdf
  • Pranešimas
656-15ABPE specifikacijos
Dalies numeris 656-15ABPE Gamintojas Wakefield-Vette
apibūdinimas HEATSINK TO-220 W/PINS BLK 1.5" "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 61768 pcs Duomenų lapas 656-15ABPE.pdf
Serija * Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Išsamus aprašymas Heat Sink
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
656-10PK
656-10PK
Gamintojai: VCC (Visual Communications Company)
apibūdinimas: LAMP INCAND RT-3.25 WEDGE 28V
Sandelyje: 30184 pcs
parsisiųsti: 656-10PK.pdf
RFQ
656
Gamintojai: Greenlee Communications
apibūdinimas: GEAR-#3 REDUCTION PLANET
Sandelyje: 748 pcs
parsisiųsti:
RFQ
Gamintojai: Hamlin / Littelfuse
apibūdinimas: FUSE BLOK CARTRIDGE 250V 10A PCB
Sandelyje: 101078 pcs
parsisiųsti: 65600001009.pdf
656
parsisiųsti: 656.pdf
Gamintojai: Agastat Relays / TE Connectivity
apibūdinimas: CONT PIN EXT
parsisiųsti:
656 BK038
656 BK038
Gamintojai: Alpha Wire
apibūdinimas: CORD 300V 18AWG 3ELEM BLACK
parsisiųsti: 656 BK038.pdf
parsisiųsti: 65600001029.pdf
65602
Gamintojai: Klein Tools
apibūdinimas: SOCKET 6 PNT 1/4"
Gamintojai: JKL Components Corporation
parsisiųsti: 656.pdf
65600
Gamintojai: Klein Tools
apibūdinimas: SOCKET 6 PNT 3/16"
apibūdinimas: SOCKET 6 PNT 7/32"
Pramonės naujienos
Arduino rytoj vyks „Covid-19“ konferencija
Ja galės naudotis visi, kurie projekto metu naudojasi „Arduino“ suderinamais prietaisais, skirtai...
„Raytheon“ laimėjo „Space Force OCX“ sutartį pakeisti IBM rinkinį „GPS III“
500W PSU jūrinėms apkrovoms
Maitinamas iš vardinio 24 V paskirstyto maitinimo šaltinio (diapazonas nuo 18 iki 36 V). ENMA500D2...
„Melexis“ pristato salės efekto jutiklį, skirtą elektriniam vairavimui
Darbinė temperatūra yra nuo -40 ° C℃  ir 160 ℃, įmonė tvirtina, kad įrenginyje derinamas au...
„Nasa“ apdovanojo komercinio krovinio kontraktą už Mėnulio vartus į „SpaceX“
Pagal „Gateway Logistics Services“ sutarties sąlygas „SpaceX“ turės pristatyti kritiškai susl...
Patvirtinta „Covid-19“ 3D spausdinimo kaukė - tik MJF spausdintuvams, failai galimi
„Toshiba“ pristato du 80 V N kanalo maitinimo blokus