SMDID03100QA00MS00
WIMAWIMA
WIMA
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: SMDID03100QA00MS00
Gamintojas / Gamintojas: WIMA
Prekės aprašymas CAP FILM 0.1UF 20% 100VDC 2220
Duomenų lapai: SMDID03100QA00MS00.pdf
  • Pranešimas
SMDID03100QA00MS00 specifikacijos
Dalies numeris SMDID03100QA00MS00 Gamintojas WIMA
apibūdinimas CAP FILM 0.1UF 20% 100VDC 2220 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 128574 pcs Duomenų lapas SMDID03100QA00MS00.pdf
Įtampos įvertinimas - DC 100V Įtampos įvertinimas - AC 63V
Tolerancija ±20% Nutraukimas Solder Pads
Dydis / Matmenys 0.224" L x 0.201" W (5.70mm x 5.10mm) Serija -
Reitingai - Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė 2220 (5750 Metric) Kiti vardai 1928-1829
Darbinė temperatūra -55°C ~ 140°C Montavimo tipas Surface Mount
Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 20 Weeks "Lead Spacing" -
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Aukštis - sėdi (maks.) 0.150" (3.80mm)
funkcijos - Dielektrinė medžiaga Polyphenylene Sulfide (PPS), Metallized
Išsamus aprašymas 0.1µF Film Capacitor 63V 100V Polyphenylene Sulfide (PPS), Metallized 2220 (5750 Metric) Talpa 0.1µF