MPX21W3330FJ00MSSD
WIMAWIMA
WIMA
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: MPX21W3330FJ00MSSD
Gamintojas / Gamintojas: WIMA
Prekės aprašymas CAP FILM 330MF 20% 275VAC RAD
Duomenų lapai: MPX21W3330FJ00MSSD.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
  • Pranešimas
MPX21W3330FJ00MSSD specifikacijos
Dalies numeris MPX21W3330FJ00MSSD Gamintojas WIMA
apibūdinimas CAP FILM 330MF 20% 275VAC RAD "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 80538 pcs Duomenų lapas MPX21W3330FJ00MSSD.pdf
Įtampos įvertinimas - DC - Įtampos įvertinimas - AC 275V
Tolerancija ±20% Nutraukimas PC Pins
Dydis / Matmenys 1.102" L x 0.472" W (28.00mm x 12.00mm) Serija -
Reitingai X2 Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė Radial Kiti vardai 1928-1809
Darbinė temperatūra -40°C ~ 110°C Montavimo tipas Through Hole
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) Not Applicable Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 20 Weeks
"Lead Spacing" 0.886" (22.50mm) "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Aukštis - sėdi (maks.) 0.945" (24.00mm) funkcijos -
Dielektrinė medžiaga Paper, Metallized Išsamus aprašymas 330mF Film Capacitor 275V Paper, Metallized Radial
Talpa 330mF Programos EMI, RFI Suppression