MKS4G051507G00KSSD
Produkto peržiūra
Dalies numeris: MKS4G051507G00KSSD
Gamintojas / Gamintojas: WIMA
Prekės aprašymas CAP FILM 15UF 10% 400VDC RAD
Duomenų lapai: MKS4G051507G00KSSD.pdf
  • Pranešimas
MKS4G051507G00KSSD specifikacijos
Dalies numeris MKS4G051507G00KSSD Gamintojas WIMA
apibūdinimas CAP FILM 15UF 10% 400VDC RAD "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 34340 pcs Duomenų lapas MKS4G051507G00KSSD.pdf
Įtampos įvertinimas - DC 400V Įtampos įvertinimas - AC 200V
Tolerancija ±10% Nutraukimas PC Pins
Dydis / Matmenys 1.634" L x 0.787" W (41.50mm x 20.00mm) Serija -
Reitingai - Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė Radial Kiti vardai 1928-1735
Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C Montavimo tipas Through Hole
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) Not Applicable Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 20 Weeks
"Lead Spacing" 1.476" (37.50mm) "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Aukštis - sėdi (maks.) 1.555" (39.50mm) funkcijos -
Dielektrinė medžiaga Polyester, Polyethylene Terephthalate (PET), Metallized Išsamus aprašymas 15µF Film Capacitor 200V 400V Polyester, Polyethylene Terephthalate (PET), Metallized Radial
Talpa 15µF Programos General Purpose