MKS2G031001K00MSSD
WIMAWIMA
WIMA
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: MKS2G031001K00MSSD
Gamintojas / Gamintojas: WIMA
Prekės aprašymas CAP FILM 0.1UF 20% 400VDC RAD
Duomenų lapai: MKS2G031001K00MSSD.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
  • Pranešimas
MKS2G031001K00MSSD specifikacijos
Dalies numeris MKS2G031001K00MSSD Gamintojas WIMA
apibūdinimas CAP FILM 0.1UF 20% 400VDC RAD "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 440259 pcs Duomenų lapas MKS2G031001K00MSSD.pdf
Įtampos įvertinimas - DC 400V Įtampos įvertinimas - AC 200V
Tolerancija ±20% Nutraukimas PC Pins
Dydis / Matmenys 0.283" L x 0.283" W (7.20mm x 7.20mm) Serija -
Reitingai AEC-Q200 Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė Radial Kiti vardai 1928-1677
Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C Montavimo tipas Through Hole
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) Not Applicable "Lead Spacing" 0.197" (5.00mm)
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Aukštis - sėdi (maks.) 0.512" (13.00mm)
funkcijos - Dielektrinė medžiaga Polyester, Polyethylene Terephthalate (PET), Metallized
Išsamus aprašymas 0.1µF Film Capacitor 200V 400V Polyester, Polyethylene Terephthalate (PET), Metallized Radial Talpa 0.1µF
Programos Automotive
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
MKS2F033301K00KSSD
MKS2F033301K00KSSD
Gamintojai: WIMA
apibūdinimas: CAP FILM 0.33UF 10% 250VDC RAD
Sandelyje: 321025 pcs
parsisiųsti: MKS2F033301K00KSSD.pdf
RFQ
MKS2F034701M00KSSD
MKS2F034701M00KSSD
Gamintojai: WIMA
apibūdinimas: CAP FILM 0.47UF 10% 250VDC RAD
Sandelyje: 299677 pcs
parsisiųsti: MKS2F034701M00KSSD.pdf
RFQ
MKS2P AC110
MKS2P AC110
Gamintojai: Omron Automation & Safety
apibūdinimas: RELAY GEN PURPOSE DPDT 10A 110V
parsisiųsti: MKS2P AC110.pdf
MKS2G031501M00KSSD
MKS2G031501M00KSSD
apibūdinimas: CAP FILM 0.15UF 10% 400VDC RAD
parsisiųsti: MKS2G031501M00KSSD.pdf
MKS2G026801H00KSSD
MKS2G026801H00KSSD
apibūdinimas: CAP FILM 0.068UF 10% 400VDC RAD
parsisiųsti: MKS2G026801H00KSSD.pdf
MKS2P AC220
MKS2P AC220
apibūdinimas: RELAY GEN PURPOSE DPDT 10A 220V
parsisiųsti: MKS2P AC220.pdf
MKS2P AC12
MKS2P AC12
apibūdinimas: RELAY GEN PURPOSE DPDT 10A 12V
parsisiųsti: MKS2P AC12.pdf
MKS2G021501A00MSSD
MKS2G021501A00MSSD
apibūdinimas: CAP FILM 0.015UF 20% 400VDC RAD
parsisiųsti: MKS2G021501A00MSSD.pdf
MKS2G021001A00JSSD
MKS2G021001A00JSSD
apibūdinimas: CAP FILM 10000PF 5% 400VDC RAD
parsisiųsti: MKS2G021001A00JSSD.pdf
MKS2P AC120
MKS2P AC120
apibūdinimas: RELAY GEN PURPOSE DPDT 10A 120V
parsisiųsti: MKS2P AC120.pdf
MKS2P AC100
MKS2P AC100
apibūdinimas: RELAY GEN PURPOSE DPDT 10A 100V
parsisiųsti: MKS2P AC100.pdf
MKS2F033301K00MSSD
MKS2F033301K00MSSD
apibūdinimas: CAP FILM 0.33UF 20% 250VDC RAD
parsisiųsti: MKS2F033301K00MSSD.pdf
Pramonės naujienos
Arduino rytoj vyks „Covid-19“ konferencija
Ja galės naudotis visi, kurie projekto metu naudojasi „Arduino“ suderinamais prietaisais, skirtai...
„Raytheon“ laimėjo „Space Force OCX“ sutartį pakeisti IBM rinkinį „GPS III“
500W PSU jūrinėms apkrovoms
Maitinamas iš vardinio 24 V paskirstyto maitinimo šaltinio (diapazonas nuo 18 iki 36 V). ENMA500D2...
„Melexis“ pristato salės efekto jutiklį, skirtą elektriniam vairavimui
Darbinė temperatūra yra nuo -40 ° C℃  ir 160 ℃, įmonė tvirtina, kad įrenginyje derinamas au...
„Nasa“ apdovanojo komercinio krovinio kontraktą už Mėnulio vartus į „SpaceX“
Pagal „Gateway Logistics Services“ sutarties sąlygas „SpaceX“ turės pristatyti kritiškai susl...
Patvirtinta „Covid-19“ 3D spausdinimo kaukė - tik MJF spausdintuvams, failai galimi
„Toshiba“ pristato du 80 V N kanalo maitinimo blokus