MKS0F013300B00MSSD
WIMAWIMA
WIMA
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: MKS0F013300B00MSSD
Gamintojas / Gamintojas: WIMA
Prekės aprašymas CAP FILM 3300PF 20% 250VDC RAD
Duomenų lapai: MKS0F013300B00MSSD.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
  • Pranešimas
MKS0F013300B00MSSD specifikacijos
Dalies numeris MKS0F013300B00MSSD Gamintojas WIMA
apibūdinimas CAP FILM 3300PF 20% 250VDC RAD "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 384019 pcs Duomenų lapas MKS0F013300B00MSSD.pdf
Įtampos įvertinimas - DC 250V Įtampos įvertinimas - AC 160V
Tolerancija ±20% Nutraukimas PC Pins
Dydis / Matmenys 0.181" L x 0.098" W (4.60mm x 2.50mm) Serija -
Reitingai - Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė Radial Kiti vardai 1928-1617
Darbinė temperatūra -55°C ~ 100°C Montavimo tipas Through Hole
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) Not Applicable Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 20 Weeks
"Lead Spacing" 0.098" (2.50mm) "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Aukštis - sėdi (maks.) 0.276" (7.00mm) funkcijos -
Dielektrinė medžiaga Polyester, Polyethylene Terephthalate (PET), Metallized Išsamus aprašymas 3300pF Film Capacitor 160V 250V Polyester, Polyethylene Terephthalate (PET), Metallized Radial
Talpa 3300pF Programos General Purpose