MKP2J011001B00JSSD
WIMAWIMA
WIMA
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: MKP2J011001B00JSSD
Gamintojas / Gamintojas: WIMA
Prekės aprašymas CAP FILM 1000PF 5% 630VDC RAD
Duomenų lapai: MKP2J011001B00JSSD.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
  • Pranešimas
MKP2J011001B00JSSD specifikacijos
Dalies numeris MKP2J011001B00JSSD Gamintojas WIMA
apibūdinimas CAP FILM 1000PF 5% 630VDC RAD "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 458151 pcs Duomenų lapas MKP2J011001B00JSSD.pdf
Įtampos įvertinimas - DC 630V Įtampos įvertinimas - AC 250V
Tolerancija ±5% Nutraukimas PC Pins
Dydis / Matmenys 0.283" L x 0.118" W (7.20mm x 3.00mm) Serija -
Reitingai AEC-Q200 Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė Radial Kiti vardai 1928-1525
Darbinė temperatūra -55°C ~ 100°C Montavimo tipas Through Hole
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) Not Applicable Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 20 Weeks
"Lead Spacing" 0.197" (5.00mm) "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Aukštis - sėdi (maks.) 0.295" (7.50mm) funkcijos -
Dielektrinė medžiaga Polypropylene (PP), Metallized Išsamus aprašymas 1000pF Film Capacitor 250V 630V Polypropylene (PP), Metallized Radial
Talpa 1000pF Programos Automotive; High Frequency, Switching