MKP2G011001B00MSSD
WIMAWIMA
WIMA
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: MKP2G011001B00MSSD
Gamintojas / Gamintojas: WIMA
Prekės aprašymas CAP FILM 1000PF 20% 400VDC RAD
Duomenų lapai: MKP2G011001B00MSSD.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
  • Pranešimas
MKP2G011001B00MSSD specifikacijos
Dalies numeris MKP2G011001B00MSSD Gamintojas WIMA
apibūdinimas CAP FILM 1000PF 20% 400VDC RAD "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 543842 pcs Duomenų lapas MKP2G011001B00MSSD.pdf
Įtampos įvertinimas - DC 400V Įtampos įvertinimas - AC 200V
Tolerancija ±20% Nutraukimas PC Pins
Dydis / Matmenys 0.283" L x 0.118" W (7.20mm x 3.00mm) Serija -
Reitingai AEC-Q200 Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė Radial Kiti vardai 1928-1512
Darbinė temperatūra -55°C ~ 100°C Montavimo tipas Through Hole
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) Not Applicable Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 20 Weeks
"Lead Spacing" 0.197" (5.00mm) "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Aukštis - sėdi (maks.) 0.295" (7.50mm) funkcijos -
Dielektrinė medžiaga Polypropylene (PP), Metallized Išsamus aprašymas 1000pF Film Capacitor 200V 400V Polypropylene (PP), Metallized Radial
Talpa 1000pF Programos Automotive; High Frequency, Switching