MKP1O131506B00KSSD
WIMAWIMA
WIMA
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: MKP1O131506B00KSSD
Gamintojas / Gamintojas: WIMA
Prekės aprašymas CAP FILM 0.15UF 10% 1KVDC RAD
Duomenų lapai: MKP1O131506B00KSSD.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
  • Pranešimas
MKP1O131506B00KSSD specifikacijos
Dalies numeris MKP1O131506B00KSSD Gamintojas WIMA
apibūdinimas CAP FILM 0.15UF 10% 1KVDC RAD "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 125743 pcs Duomenų lapas MKP1O131506B00KSSD.pdf
Įtampos įvertinimas - DC 1000V (1kV) Įtampos įvertinimas - AC 600V
Tolerancija ±10% Nutraukimas PC Pins
Dydis / Matmenys 1.240" L x 0.433" W (31.50mm x 11.00mm) Serija -
Reitingai - Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė Radial Kiti vardai 1928-1442
Darbinė temperatūra -55°C ~ 100°C Montavimo tipas Through Hole
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) Not Applicable Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 20 Weeks
"Lead Spacing" 1.083" (27.50mm) "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Aukštis - sėdi (maks.) 0.827" (21.00mm) funkcijos -
Dielektrinė medžiaga Polypropylene (PP), Metallized Išsamus aprašymas 0.15µF Film Capacitor 600V 1000V (1kV) Polypropylene (PP), Metallized Radial
Talpa 0.15µF Programos High Pulse, DV/DT