FKS2D011501A00JSSD
WIMAWIMA
WIMA
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: FKS2D011501A00JSSD
Gamintojas / Gamintojas: WIMA
Prekės aprašymas CAP FILM 1500PF 5% 100VDC RAD
Duomenų lapai: FKS2D011501A00JSSD.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
  • Pranešimas
FKS2D011501A00JSSD specifikacijos
Dalies numeris FKS2D011501A00JSSD Gamintojas WIMA
apibūdinimas CAP FILM 1500PF 5% 100VDC RAD "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 547678 pcs Duomenų lapas FKS2D011501A00JSSD.pdf
Įtampos įvertinimas - DC 100V Įtampos įvertinimas - AC 63V
Tolerancija ±5% Nutraukimas PC Pins
Dydis / Matmenys 0.283" L x 0.098" W (7.20mm x 2.50mm) Serija -
Reitingai - Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė Radial Kiti vardai 1928-1353
Darbinė temperatūra -55°C ~ 100°C Montavimo tipas Through Hole
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) Not Applicable Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 20 Weeks
"Lead Spacing" 0.197" (5.00mm) "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Aukštis - sėdi (maks.) 0.256" (6.50mm) funkcijos -
Dielektrinė medžiaga Polyester, Polyethylene Terephthalate (PET) Išsamus aprašymas 1500pF Film Capacitor 63V 100V Polyester, Polyethylene Terephthalate (PET) Radial
Talpa 1500pF Programos High Pulse, DV/DT