FKP3O104702B00MSSD
WIMAWIMA
FKP3O104702B00MSSD Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: FKP3O104702B00MSSD
Gamintojas / Gamintojas: WIMA
Prekės aprašymas CAP FILM 470PF 20% 1KVDC RAD
Duomenų lapai: FKP3O104702B00MSSD.pdf
  • Pranešimas
FKP3O104702B00MSSD specifikacijos
Dalies numeris FKP3O104702B00MSSD Gamintojas WIMA
apibūdinimas CAP FILM 470PF 20% 1KVDC RAD "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 510331 pcs Duomenų lapas FKP3O104702B00MSSD.pdf
Įtampos įvertinimas - DC 1000V (1kV) Įtampos įvertinimas - AC 300V
Tolerancija ±20% Nutraukimas PC Pins
Dydis / Matmenys 0.394" L x 0.118" W (10.00mm x 3.00mm) Serija -
Reitingai - Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė Radial Kiti vardai 1928-1331
Darbinė temperatūra -55°C ~ 100°C Montavimo tipas Through Hole
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) Not Applicable Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 16 Weeks
"Lead Spacing" 0.295" (7.50mm) "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Aukštis - sėdi (maks.) 0.335" (8.50mm) funkcijos -
Dielektrinė medžiaga Polypropylene (PP) Išsamus aprašymas 470pF Film Capacitor 300V 1000V (1kV) Polypropylene (PP) Radial
Talpa 470pF Programos High Frequency, Switching; High Pulse, DV/DT