FKP2O106801G00JSSD
WIMAWIMA
WIMA
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: FKP2O106801G00JSSD
Gamintojas / Gamintojas: WIMA
Prekės aprašymas CAP FILM 680PF 5% 1KVDC RAD
Duomenų lapai: FKP2O106801G00JSSD.pdf
  • Pranešimas
FKP2O106801G00JSSD specifikacijos
Dalies numeris FKP2O106801G00JSSD Gamintojas WIMA
apibūdinimas CAP FILM 680PF 5% 1KVDC RAD "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 517242 pcs Duomenų lapas FKP2O106801G00JSSD.pdf
Įtampos įvertinimas - DC 1000V (1kV) Įtampos įvertinimas - AC 250V
Tolerancija ±5% Nutraukimas PC Pins
Dydis / Matmenys 0.283" L x 0.217" W (7.20mm x 5.50mm) Serija -
Reitingai - Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė Radial Kiti vardai 1928-1298
Darbinė temperatūra -55°C ~ 100°C Montavimo tipas Through Hole
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) Not Applicable Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 20 Weeks
"Lead Spacing" 0.197" (5.00mm) "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Aukštis - sėdi (maks.) 0.276" (7.00mm) funkcijos -
Dielektrinė medžiaga Polypropylene (PP) Išsamus aprašymas 680pF Film Capacitor 250V 1000V (1kV) Polypropylene (PP) Radial
Talpa 680pF Programos High Frequency, Switching; High Pulse, DV/DT