FKP2J016801J00HSSD
Produkto peržiūra
Dalies numeris: FKP2J016801J00HSSD
Gamintojas / Gamintojas: WIMA
Prekės aprašymas CAP FILM 6800PF 2.5% 630VDC RAD
Duomenų lapai: FKP2J016801J00HSSD.pdf
  • Pranešimas
FKP2J016801J00HSSD specifikacijos
Dalies numeris FKP2J016801J00HSSD Gamintojas WIMA
apibūdinimas CAP FILM 6800PF 2.5% 630VDC RAD "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 306042 pcs Duomenų lapas FKP2J016801J00HSSD.pdf
Įtampos įvertinimas - DC 630V Įtampos įvertinimas - AC 250V
Tolerancija ±2.5% Nutraukimas PC Pins
Dydis / Matmenys 0.283" L x 0.283" W (7.20mm x 7.20mm) Serija -
Reitingai - Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė Radial Kiti vardai 1928-1282
Darbinė temperatūra -55°C ~ 100°C Montavimo tipas Through Hole
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) Not Applicable Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 20 Weeks
"Lead Spacing" 0.197" (5.00mm) "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Aukštis - sėdi (maks.) 0.335" (8.50mm) funkcijos -
Dielektrinė medžiaga Polypropylene (PP) Išsamus aprašymas 6800pF Film Capacitor 250V 630V Polypropylene (PP) Radial
Talpa 6800pF Programos High Frequency, Switching; High Pulse, DV/DT