FKP2G011501D00HSSD
WIMAWIMA
FKP2G011501D00HSSD Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: FKP2G011501D00HSSD
Gamintojas / Gamintojas: WIMA
Prekės aprašymas CAP FILM 1500PF 2.5% 400VDC RAD
Duomenų lapai: FKP2G011501D00HSSD.pdf
  • Pranešimas
FKP2G011501D00HSSD specifikacijos
Dalies numeris FKP2G011501D00HSSD Gamintojas WIMA
apibūdinimas CAP FILM 1500PF 2.5% 400VDC RAD "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 482776 pcs Duomenų lapas FKP2G011501D00HSSD.pdf
Įtampos įvertinimas - DC 400V Įtampos įvertinimas - AC 220V
Tolerancija ±2.5% Nutraukimas PC Pins
Dydis / Matmenys 0.283" L x 0.177" W (7.20mm x 4.50mm) Serija -
Reitingai - Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė Radial Kiti vardai 1928-1275
Darbinė temperatūra -55°C ~ 100°C Montavimo tipas Through Hole
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) Not Applicable Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 20 Weeks
"Lead Spacing" 0.197" (5.00mm) "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Aukštis - sėdi (maks.) 0.236" (6.00mm) funkcijos -
Dielektrinė medžiaga Polypropylene (PP) Išsamus aprašymas 1500pF Film Capacitor 220V 400V Polypropylene (PP) Radial
Talpa 1500pF Programos High Frequency, Switching; High Pulse, DV/DT