CDR02BX223AMZPAT
Vishay VitramonVishay Vitramon
CDR02BX223AMZPAT Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: CDR02BX223AMZPAT
Gamintojas / Gamintojas: Vishay / Vitramon
Prekės aprašymas CAP CER 0.022UF 50V 20% BX 1805
Duomenų lapai: CDR02BX223AMZPAT.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
  • Pranešimas
CDR02BX223AMZPAT specifikacijos
Dalies numeris CDR02BX223AMZPAT Gamintojas Vishay Vitramon
apibūdinimas CAP CER 0.022UF 50V 20% BX 1805 "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 164683 pcs Duomenų lapas CDR02BX223AMZPAT.pdf
Įtampos įvertinimas - AC P (0.1%) Įtampa - Įvertinta 50V
Tolerancija 0.022µF Storis (maks.) BX
Paviršiaus kalno žemės dydis - Dydis / Matmenys 0.180" L x 0.050" W (4.57mm x 1.27mm)
Serija Military, MIL-PRF-55681, CDR02 RoHS statusas Tape & Reel (TR)
Srauto srovė - žemas dažnis General Purpose Reitingai -
Polarizacija 1805 (4512 Metric) Kiti vardai CDR02BX223AMZPAT-MIL
Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C Montavimo tipas Surface Mount, MLCC
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo kodas CDR02BX223AMZPAT
Švino stilius 0.055" (1.40mm) Aukštis - sėdi (maks.) -
funkcijos Military Gedimo greitis -
Išplėstas aprašymas 0.022µF ±20% 50V Ceramic Capacitor BX 1805 (4512 Metric) ESR (ekvivalentiškas serijos pasipriešinimas) ±20%
apibūdinimas CAP CER 0.022UF 50V 20% BX 1805