CDR01BX331BKZPAT
Vishay VitramonVishay Vitramon
CDR01BX331BKZPAT Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: CDR01BX331BKZPAT
Gamintojas / Gamintojas: Vishay / Vitramon
Prekės aprašymas CAP CER 330PF 100V 10% BX 0805
Duomenų lapai: CDR01BX331BKZPAT.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
  • Pranešimas
CDR01BX331BKZPAT specifikacijos
Dalies numeris CDR01BX331BKZPAT Gamintojas Vishay Vitramon
apibūdinimas CAP CER 330PF 100V 10% BX 0805 "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 208698 pcs Duomenų lapas CDR01BX331BKZPAT.pdf
Įtampos įvertinimas - AC P (0.1%) Įtampa - Įvertinta 100V
Tolerancija 330pF Storis (maks.) BX
Paviršiaus kalno žemės dydis - Dydis / Matmenys 0.080" L x 0.050" W (2.03mm x 1.27mm)
Serija Military, MIL-PRF-55681, CDR01 RoHS statusas Tape & Reel (TR)
Srauto srovė - žemas dažnis General Purpose Reitingai -
Polarizacija 0805 (2012 Metric) Kiti vardai CDR01BX331BKZPAT-MIL
Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C Montavimo tipas Surface Mount, MLCC
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 16 Weeks
Gamintojo kodas CDR01BX331BKZPAT Švino stilius 0.055" (1.40mm)
Aukštis - sėdi (maks.) - funkcijos Military
Gedimo greitis - Išplėstas aprašymas 330pF ±10% 100V Ceramic Capacitor BX 0805 (2012 Metric)
ESR (ekvivalentiškas serijos pasipriešinimas) ±10% apibūdinimas CAP CER 330PF 100V 10% BX 0805