VLMY3000-GS08
Vishay / Semiconductor - Opto DivisionVishay / Semiconductor - Opto Division
VLMY3000-GS08 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: VLMY3000-GS08
Gamintojas / Gamintojas: Vishay / Semiconductor - Opto Division
Prekės aprašymas LED YELLOW CLEAR 2PLCC SMD
Duomenų lapai: VLMY3000-GS08.pdf
  • Pranešimas
VLMY3000-GS08 specifikacijos
Dalies numeris VLMY3000-GS08 Gamintojas Vishay / Semiconductor - Opto Division
Galimas kiekis 976513 pcs Duomenų lapas VLMY3000-GS08.pdf
Bangos ilgis - didžiausias 585nm Bangos ilgis - dominuojantis 588nm
Įtampa - pirmyn (Vf) (tipas) 1.8V Žiūrėjimo kampas 120°
Tiekėjo prietaisų paketas 2-PLCC Dydis / Matmenys 3.00mm L x 2.80mm W
Serija VLM.3 Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė 2-SMD, J-Lead Kiti vardai VLMY3000-GS08-ND
VLMY3000-GS08TR
Montavimo tipas Surface Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 2A (4 Weeks)
Millicandela Reitingas 4.5mcd Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 6 Weeks
Objektyvo skaidrumas Clear Objektyvo stilius / dydis Round with Flat Top, 2.40mm
Objektyvo spalva - "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Aukštis (maks.) 1.85mm funkcijos -
Išsamus aprašymas Yellow 588nm LED Indication - Discrete 1.8V 2-SMD, J-Lead Dabartinis testas 2mA