VDMY10C0
Vishay / Semiconductor - Opto DivisionVishay / Semiconductor - Opto Division
VDMY10C0 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: VDMY10C0
Gamintojas / Gamintojas: Vishay / Semiconductor - Opto Division
Prekės aprašymas DISPLAY 7SEG 10MM YELLOW C.C
Duomenų lapai: VDMY10C0.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
800 pcs
  • Pranešimas
VDMY10C0 specifikacijos
Dalies numeris VDMY10C0 Gamintojas Vishay / Semiconductor - Opto Division
apibūdinimas DISPLAY 7SEG 10MM YELLOW C.C "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 109213 pcs Duomenų lapas VDMY10C0.pdf
Bangos ilgis - didžiausias 588nm Įtampa - pirmyn (Vf) (tipas) 2V
Dydis / Matmenys 0.591" H x 0.386" W x 0.148" D (15.00mm x 9.80mm x 3.75mm) Serija VDM.10.0
Maitinimo pasipriešinimas (maks.) 70mW Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė 10-SMD, No Lead Kiti vardai VDMY10C0TR
Simbolių skaičius 1 Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 3 (168 Hours)
Millicandela Reitingas 2.75mcd Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 14 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Ekrano tipas 7-Segment
Digit / Alpha dydis 0.39" (10.00mm) Išsamus aprašymas Character LED Display Module Yellow 7-Segment 1 Character Common Cathode 2V 20mA 0.591" H x 0.386" W x 0.148" D (15.00mm x 9.80mm x 3.75mm) 10-SMD, No Lead
Dabartinis testas 20mA Bendri pin Common Cathode