TSTA7100
Vishay / Semiconductor - Opto DivisionVishay / Semiconductor - Opto Division
Vishay / Semiconductor - Opto Division
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: TSTA7100
Gamintojas / Gamintojas: Vishay / Semiconductor - Opto Division
Prekės aprašymas EMITTER IR 875NM 100MA TO-18
Duomenų lapai: TSTA7100.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Pranešimas
TSTA7100 specifikacijos
Dalies numeris TSTA7100 Gamintojas Vishay / Semiconductor - Opto Division
apibūdinimas EMITTER IR 875NM 100MA TO-18 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 78001 pcs Duomenų lapas TSTA7100.pdf
Bangos ilgis 875nm Įtampa - pirmyn (Vf) (tipas) 1.4V
Žiūrėjimo kampas 10° Įveskite Infrared (IR)
Serija - Šviesos intensyvumas (ty) min @ if 20mW/sr @ 100mA
Pakuotė Bulk Paketas / dėžutė TO-18-2 Metal Can
Orientacija Top View Darbinė temperatūra 100°C (TJ)
Montavimo tipas Through Hole Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Išsamus aprašymas Infrared (IR) Emitter 875nm 1.4V 100mA 20mW/sr @ 100mA 10° TO-18-2 Metal Can Dabartinis - DC į priekį (jei) (maksimalus) 100mA
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
TST40L60CW C0G
TST40L60CW C0G
Gamintojai: TSC (Taiwan Semiconductor)
apibūdinimas: DIODE SCHOTTKY 60V 20A TO220AB
Sandelyje: 79496 pcs
parsisiųsti: TST40L60CW C0G.pdf
RFQ
TST6
TST6
Gamintojai: Apex Tool Group
apibūdinimas: TIP REPLACEMENT SCREWDRVR .031"
Sandelyje: 23612 pcs
parsisiųsti:
RFQ
TSTA7500
TSTA7500
Gamintojai: Vishay / Semiconductor - Opto Division
apibūdinimas: EMITTER IR 875NM 100MA TO-18