TSMF1000
Vishay / Semiconductor - Opto DivisionVishay / Semiconductor - Opto Division
TSMF1000 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: TSMF1000
Gamintojas / Gamintojas: Vishay / Semiconductor - Opto Division
Prekės aprašymas EMITTER IR 890NM 100MA SMD
Duomenų lapai: TSMF1000.pdf
  • Pranešimas
TSMF1000 specifikacijos
Dalies numeris TSMF1000 Gamintojas Vishay / Semiconductor - Opto Division
apibūdinimas EMITTER IR 890NM 100MA SMD "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 214068 pcs Duomenų lapas TSMF1000.pdf
Bangos ilgis 890nm Įtampa - pirmyn (Vf) (tipas) 1.3V
Žiūrėjimo kampas 34° Įveskite Infrared (IR)
Serija - Šviesos intensyvumas (ty) min @ if 2.5mW/sr @ 20mA
Pakuotė Tape & Reel (TR) Paketas / dėžutė 2-SMD, Z-Bend
Kiti vardai 751-1217-2 Orientacija Top View
Darbinė temperatūra -40°C ~ 85°C (TA) Montavimo tipas Surface Mount
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 3 (168 Hours) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 12 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Išsamus aprašymas Infrared (IR) Emitter 890nm 1.3V 100mA 2.5mW/sr @ 20mA 34° 2-SMD, Z-Bend
Dabartinis - DC į priekį (jei) (maksimalus) 100mA