TSAL5100
Vishay / Semiconductor - Opto DivisionVishay / Semiconductor - Opto Division
Vishay / Semiconductor - Opto Division
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: TSAL5100
Gamintojas / Gamintojas: Vishay / Semiconductor - Opto Division
Prekės aprašymas EMITTER IR 940NM 100MA RADIAL
Duomenų lapai: TSAL5100.pdf
  • Pranešimas
TSAL5100 specifikacijos
Dalies numeris TSAL5100 Gamintojas Vishay / Semiconductor - Opto Division
apibūdinimas EMITTER IR 940NM 100MA RADIAL "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 4790 pcs Duomenų lapas TSAL5100.pdf
Bangos ilgis 940nm Įtampa - pirmyn (Vf) (tipas) 1.35V
Žiūrėjimo kampas 20° Įveskite Infrared (IR)
Serija - Šviesos intensyvumas (ty) min @ if 80mW/sr @ 100mA
Pakuotė Bulk Paketas / dėžutė Radial
Orientacija Top View Darbinė temperatūra -40°C ~ 85°C (TA)
Montavimo tipas Through Hole Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Išsamus aprašymas Infrared (IR) Emitter 940nm 1.35V 100mA 80mW/sr @ 100mA 20° Radial
Dabartinis - DC į priekį (jei) (maksimalus) 100mA