TLUG2401-AS12
Vishay / Semiconductor - Opto DivisionVishay / Semiconductor - Opto Division
Vishay / Semiconductor - Opto Division
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: TLUG2401-AS12
Gamintojas / Gamintojas: Vishay / Semiconductor - Opto Division
Prekės aprašymas LED GREEN DIFFUSED 1.8MM T/H
Duomenų lapai: TLUG2401-AS12.pdf
  • Pranešimas
TLUG2401-AS12 specifikacijos
Dalies numeris TLUG2401-AS12 Gamintojas Vishay / Semiconductor - Opto Division
apibūdinimas LED GREEN DIFFUSED 1.8MM T/H "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 4559 pcs Duomenų lapas TLUG2401-AS12.pdf
Bangos ilgis - didžiausias 565nm Bangos ilgis - dominuojantis 568nm
Įtampa - pirmyn (Vf) (tipas) 2.4V Žiūrėjimo kampas 40°
Tiekėjo prietaisų paketas 1.8mm Miniplast Dydis / Matmenys 3.30mm L x 2.40mm W
Serija - Paketas / dėžutė Radial
Montavimo tipas Through Hole Millicandela Reitingas 12mcd
Objektyvo skaidrumas Diffused Objektyvo stilius / dydis Round with Domed Top, 1.80mm
Objektyvo spalva - "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Aukštis (maks.) 3.60mm funkcijos -
Išsamus aprašymas Green 568nm LED Indication - Discrete 2.4V Radial Dabartinis testas 20mA