TCMT1115
Vishay / Semiconductor - Opto DivisionVishay / Semiconductor - Opto Division
TCMT1115 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: TCMT1115
Gamintojas / Gamintojas: Vishay / Semiconductor - Opto Division
Prekės aprašymas OPTOISOLATOR 3.75KV TRANS 4SOP
Duomenų lapai: TCMT1115.pdf
  • Pranešimas
TCMT1115 specifikacijos
Dalies numeris TCMT1115 Gamintojas Vishay / Semiconductor - Opto Division
Galimas kiekis 5759 pcs Duomenų lapas TCMT1115.pdf
Įtampa - išėjimas (maks.) 70V Įtampa - izoliacija 3750Vrms
Įtampa - pirmyn (Vf) (tipas) 1.15V Vce Saturation (maks.) 300mV
Įjungti / išjungti laiką (tipą) 5µs, 3µs Tiekėjo prietaisų paketas 4-SOP
Serija - Pakilimo / kritimo laikas (tipas) 3µs, 4µs
Pakuotė Tape & Reel (TR) Paketas / dėžutė 4-SOIC (0.173", 4.40mm Width)
Išvesties tipas Transistor Darbinė temperatūra -40°C ~ 110°C
Kanalų skaičius 1 Montavimo tipas Surface Mount
Įvesties tipas DC Išsamus aprašymas Optoisolator Transistor Output 3750Vrms 1 Channel 4-SOP
Dabartinis pervedimo santykis (min.) 50% @ 5mA Dabartinis pervedimo santykis (maks.) 150% @ 5mA
Dabartinis - išėjimas / kanalas 50mA Dabartinis - DC į priekį (jei) (maksimalus) 50mA