TCLT1600
Vishay / Semiconductor - Opto DivisionVishay / Semiconductor - Opto Division
TCLT1600 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: TCLT1600
Gamintojas / Gamintojas: Vishay / Semiconductor - Opto Division
Prekės aprašymas OPTOISOLATR 5KV TRANSISTOR 4-SOP
Duomenų lapai: TCLT1600.pdf
  • Pranešimas
TCLT1600 specifikacijos
Dalies numeris TCLT1600 Gamintojas Vishay / Semiconductor - Opto Division
Galimas kiekis 275883 pcs Duomenų lapas TCLT1600.pdf
Įtampa - išėjimas (maks.) 70V Įtampa - izoliacija 5000Vrms
Įtampa - pirmyn (Vf) (tipas) 1.25V Vce Saturation (maks.) 300mV
Įjungti / išjungti laiką (tipą) 6µs, 5µs Tiekėjo prietaisų paketas 4-SOP (2.54mm)
Serija - Pakilimo / kritimo laikas (tipas) 3µs, 4.7µs
Pakuotė Tape & Reel (TR) Paketas / dėžutė 4-SMD, Gull Wing
Išvesties tipas Transistor Kiti vardai TCLT1600TR
Darbinė temperatūra -55°C ~ 100°C Kanalų skaičius 1
Montavimo tipas Surface Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Įvesties tipas AC, DC Išsamus aprašymas Optoisolator Transistor Output 5000Vrms 1 Channel 4-SOP (2.54mm)
Dabartinis pervedimo santykis (min.) 80% @ 5mA Dabartinis pervedimo santykis (maks.) 300% @ 5mA
Dabartinis - išėjimas / kanalas 50mA Dabartinis - DC į priekį (jei) (maksimalus) 60mA