TCLT1001
Vishay / Semiconductor - Opto DivisionVishay / Semiconductor - Opto Division
Vishay / Semiconductor - Opto Division
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: TCLT1001
Gamintojas / Gamintojas: Vishay / Semiconductor - Opto Division
Prekės aprašymas OPTOISOLATOR 5KV TRANS SOP-4L
Duomenų lapai: TCLT1001.pdf
  • Pranešimas
TCLT1001 specifikacijos
Dalies numeris TCLT1001 Gamintojas Vishay / Semiconductor - Opto Division
Galimas kiekis 297236 pcs Duomenų lapas TCLT1001.pdf
Įtampa - išėjimas (maks.) 70V Įtampa - izoliacija 5000Vrms
Įtampa - pirmyn (Vf) (tipas) 1.25V Vce Saturation (maks.) 300mV
Įjungti / išjungti laiką (tipą) 6µs, 5µs Tiekėjo prietaisų paketas 4-SOP (2.54mm)
Serija - Pakilimo / kritimo laikas (tipas) 3µs, 4.7µs
Pakuotė Tape & Reel (TR) Paketas / dėžutė 4-SMD, Gull Wing
Išvesties tipas Transistor Darbinė temperatūra -40°C ~ 100°C
Kanalų skaičius 1 Montavimo tipas Surface Mount
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 8 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Įvesties tipas DC
Išsamus aprašymas Optoisolator Transistor Output 5000Vrms 1 Channel 4-SOP (2.54mm) Dabartinis pervedimo santykis (min.) 40% @ 10mA
Dabartinis pervedimo santykis (maks.) 80% @ 10mA Dabartinis - išėjimas / kanalas 50mA
Dabartinis - DC į priekį (jei) (maksimalus) 60mA