TCDT1100
Vishay / Semiconductor - Opto DivisionVishay / Semiconductor - Opto Division
Vishay / Semiconductor - Opto Division
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: TCDT1100
Gamintojas / Gamintojas: Vishay / Semiconductor - Opto Division
Prekės aprašymas OPTOISOLATOR 5KV TRANS 6DIP
Duomenų lapai: TCDT1100.pdf
  • Pranešimas
TCDT1100 specifikacijos
Dalies numeris TCDT1100 Gamintojas Vishay / Semiconductor - Opto Division
Galimas kiekis 323664 pcs Duomenų lapas TCDT1100.pdf
Įtampa - išėjimas (maks.) 32V Įtampa - izoliacija 5000Vrms
Įtampa - pirmyn (Vf) (tipas) 1.25V Vce Saturation (maks.) 300mV
Įjungti / išjungti laiką (tipą) 11µs, 7µs Tiekėjo prietaisų paketas 6-DIP
Serija - Pakilimo / kritimo laikas (tipas) 7µs, 6.7µs
Pakuotė Tube Paketas / dėžutė 6-DIP (0.300", 7.62mm)
Išvesties tipas Transistor Darbinė temperatūra -55°C ~ 110°C
Kanalų skaičius 1 Montavimo tipas Through Hole
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 17 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Įvesties tipas DC
Išsamus aprašymas Optoisolator Transistor Output 5000Vrms 1 Channel 6-DIP Dabartinis pervedimo santykis (min.) 40% @ 10mA
Dabartinis pervedimo santykis (maks.) - Dabartinis - išėjimas / kanalas 50mA
Dabartinis - DC į priekį (jei) (maksimalus) 60mA