Y47331M10000T9L
Produkto peržiūra
Dalies numeris: Y47331M10000T9L
Gamintojas / Gamintojas: Vishay Precision Group
Prekės aprašymas RES 1.1M OHM 1.2W 0.01% AXIAL
Duomenų lapai: Y47331M10000T9L.pdf
RoHs statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Akcijų būklė 420 pcs stock
Laivas iš Honkongas
Siuntimo būdas DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 420 pcs
standartinė kaina (JAV doleriais)
100 pcs
  • Pranešimas
Y47331M10000T9L specifikacijos
Dalies numeris Y47331M10000T9L Gamintojas Vishay Precision Group
apibūdinimas RES 1.1M OHM 1.2W 0.01% AXIAL "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 420 pcs Duomenų lapas Y47331M10000T9L.pdf
Tolerancija ±0.01% Temperatūros koeficientas ±0.2ppm/°C
Tiekėjo prietaisų paketas - Dydis / Matmenys 0.500" Dia x 1.500" L (12.70mm x 38.10mm)
Serija HZ Atsparumas 1.1 MOhms
Galia (vatais) 1.2W Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė Axial - 4 Leads Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C
Terminacijų skaičius 4 Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Aukštis - sėdi (maks.) - funkcijos Non-Inductive
Gedimo greitis - Išsamus aprašymas 1.1 MOhms ±0.01% 1.2W Through Hole Resistor Axial - 4 Leads Non-Inductive Metal Foil