Y472617R2000A0L
Vishay Precision GroupVishay Precision Group
Vishay Precision Group
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: Y472617R2000A0L
Gamintojas / Gamintojas: Vishay Precision Group
Prekės aprašymas RES 17.2 OHM 1W .05% AXIAL
Duomenų lapai: Y472617R2000A0L.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
standartinė kaina (JAV doleriais)
250 pcs
  • Pranešimas
Y472617R2000A0L specifikacijos
Dalies numeris Y472617R2000A0L Gamintojas Vishay Precision Group
apibūdinimas RES 17.2 OHM 1W .05% AXIAL "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 1327 pcs Duomenų lapas Y472617R2000A0L.pdf
Tolerancija ±0.05% Temperatūros koeficientas ±0.2ppm/°C
Tiekėjo prietaisų paketas - Dydis / Matmenys 0.500" Dia x 1.000" L (12.70mm x 25.40mm)
Serija HZ Atsparumas 17.2 Ohms
Galia (vatais) 1W Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė Axial - 4 Leads Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C
Terminacijų skaičius 4 Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Aukštis - sėdi (maks.) - funkcijos Non-Inductive
Gedimo greitis - Išsamus aprašymas 17.2 Ohms ±0.05% 1W Through Hole Resistor Axial - 4 Leads Non-Inductive Metal Foil