Y472525R5000F9L
Produkto peržiūra
Dalies numeris: Y472525R5000F9L
Gamintojas / Gamintojas: Vishay Precision Group
Prekės aprašymas RES 25.5 OHM 3/4W 1% AXIAL
Duomenų lapai: Y472525R5000F9L.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
250 pcs
  • Pranešimas
Y472525R5000F9L specifikacijos
Dalies numeris Y472525R5000F9L Gamintojas Vishay Precision Group
apibūdinimas RES 25.5 OHM 3/4W 1% AXIAL "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 1813 pcs Duomenų lapas Y472525R5000F9L.pdf
Tolerancija ±1% Temperatūros koeficientas ±0.2ppm/°C
Tiekėjo prietaisų paketas - Dydis / Matmenys 0.500" Dia x 0.625" L (12.70mm x 15.88mm)
Serija HZ Atsparumas 25.5 Ohms
Galia (vatais) 0.75W, 3/4W Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė Axial - 4 Leads Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C
Terminacijų skaičius 4 Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Aukštis - sėdi (maks.) - funkcijos Non-Inductive
Gedimo greitis - Išsamus aprašymas 25.5 Ohms ±1% 0.75W, 3/4W Through Hole Resistor Axial - 4 Leads Non-Inductive Metal Foil