Y470010R0000F9L
Produkto peržiūra
Dalies numeris: Y470010R0000F9L
Gamintojas / Gamintojas: Vishay Precision Group
Prekės aprašymas RES 10 OHM 1% 0.3W RADIAL
Duomenų lapai:
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
  • Pranešimas
Y470010R0000F9L specifikacijos
Dalies numeris Y470010R0000F9L Gamintojas Vishay Precision Group
apibūdinimas RES 10 OHM 1% 0.3W RADIAL "Lead Free Status / RoHS" statusas
Galimas kiekis 5642 pcs Duomenų lapas
Tolerancija ±1% Temperatūros koeficientas ±0.2ppm/°C
Tiekėjo prietaisų paketas Radial Lead Dydis / Matmenys 0.228" L x 0.087" W (5.80mm x 2.20mm)
Serija AUR Atsparumas 10 Ohms
Galia (vatais) 0.3W Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė Radial Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C
Terminacijų skaičius 2 Aukštis - sėdi (maks.) 0.256" (6.50mm)
funkcijos Non-Inductive Gedimo greitis -
Išsamus aprašymas 10 Ohms ±1% 0.3W Through Hole Resistor Radial Non-Inductive Metal Foil Kompozicija Metal Foil