Y406640K2000T0R
Vishay Precision GroupVishay Precision Group
Y406640K2000T0R Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: Y406640K2000T0R
Gamintojas / Gamintojas: Vishay Precision Group
Prekės aprašymas RES SMD 40.2KOHM 0.01% 1.2W 2512
Duomenų lapai: Y406640K2000T0R.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
  • Pranešimas
Y406640K2000T0R specifikacijos
Dalies numeris Y406640K2000T0R Gamintojas Vishay Precision Group
apibūdinimas RES SMD 40.2KOHM 0.01% 1.2W 2512 "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 8596 pcs Duomenų lapas Y406640K2000T0R.pdf
Tolerancija ±0.01% Temperatūros koeficientas ±2.5ppm/°C
Tiekėjo prietaisų paketas 2512 Dydis / Matmenys 0.249" L x 0.127" W (6.32mm x 3.23mm)
Serija FRSH Atsparumas 40.2 kOhms
Galia (vatais) 1.2W Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė 2512 (6432 Metric) Darbinė temperatūra -55°C ~ 225°C
Terminacijų skaičius 2 Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Aukštis - sėdi (maks.) 0.025" (0.64mm) funkcijos Moisture Resistant, Non-Inductive
Gedimo greitis - Išsamus aprašymas 40.2 kOhms ±0.01% 1.2W Chip Resistor 2512 (6432 Metric) Moisture Resistant, Non-Inductive Metal Foil