Y406568R1000F0R
Produkto peržiūra
Dalies numeris: Y406568R1000F0R
Gamintojas / Gamintojas: Vishay Precision Group
Prekės aprašymas RES SMD 68.1 OHM 1% 0.8W 2010
Duomenų lapai: Y406568R1000F0R.pdf
  • Pranešimas
Y406568R1000F0R specifikacijos
Dalies numeris Y406568R1000F0R Gamintojas Vishay Precision Group
apibūdinimas RES SMD 68.1 OHM 1% 0.8W 2010 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 10892 pcs Duomenų lapas Y406568R1000F0R.pdf
Tolerancija ±1% Temperatūros koeficientas ±2.5ppm/°C
Tiekėjo prietaisų paketas 2010 Dydis / Matmenys 0.198" L x 0.097" W (5.03mm x 2.46mm)
Serija FRSH Atsparumas 68.1 Ohms
Galia (vatais) 0.8W Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė 2010 (5025 Metric) Darbinė temperatūra -55°C ~ 225°C
Terminacijų skaičius 2 Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Aukštis - sėdi (maks.) 0.025" (0.64mm) funkcijos Moisture Resistant, Non-Inductive
Gedimo greitis - Išsamus aprašymas 68.1 Ohms ±1% 0.8W Chip Resistor 2010 (5025 Metric) Moisture Resistant, Non-Inductive Metal Foil
Kompozicija Metal Foil
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
Y406560R0000F0R
Y406560R0000F0R
Gamintojai: Vishay Precision Group
apibūdinimas: RES SMD 60 OHM 1% 0.8W 2010
Sandelyje: 12287 pcs
parsisiųsti: Y406560R0000F0R.pdf
RFQ
Y4066
Y4066
Gamintojai: Laird Technologies - Antennas
apibūdinimas: RF ANT 418MHZ YAGI N FEM BRKT MT