Y406521R5000F0W
Vishay Precision GroupVishay Precision Group
Vishay Precision Group
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: Y406521R5000F0W
Gamintojas / Gamintojas: Vishay Precision Group
Prekės aprašymas RES SMD 21.5 OHM 1% 0.8W 2010
Duomenų lapai: Y406521R5000F0W.pdf
  • Pranešimas
Y406521R5000F0W specifikacijos
Dalies numeris Y406521R5000F0W Gamintojas Vishay Precision Group
apibūdinimas RES SMD 21.5 OHM 1% 0.8W 2010 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 11586 pcs Duomenų lapas Y406521R5000F0W.pdf
Tolerancija ±1% Temperatūros koeficientas ±2.5ppm/°C
Tiekėjo prietaisų paketas 2010 Dydis / Matmenys 0.198" L x 0.097" W (5.03mm x 2.46mm)
Serija FRSH Atsparumas 21.5 Ohms
Galia (vatais) 0.8W Pakuotė Tray
Paketas / dėžutė 2010 (5025 Metric) Darbinė temperatūra -55°C ~ 225°C
Terminacijų skaičius 2 Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Aukštis - sėdi (maks.) 0.025" (0.64mm) funkcijos Moisture Resistant, Non-Inductive
Gedimo greitis - Išsamus aprašymas 21.5 Ohms ±1% 0.8W Chip Resistor 2010 (5025 Metric) Moisture Resistant, Non-Inductive Metal Foil