Y40452K83000J0W
Produkto peržiūra
Dalies numeris: Y40452K83000J0W
Gamintojas / Gamintojas: Vishay Precision Group
Prekės aprašymas RES SMD 2.83K OHM 5% 1/20W 0505
Duomenų lapai: Y40452K83000J0W.pdf
  • Pranešimas
Y40452K83000J0W specifikacijos
Dalies numeris Y40452K83000J0W Gamintojas Vishay Precision Group
apibūdinimas RES SMD 2.83K OHM 5% 1/20W 0505 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 26821 pcs Duomenų lapas Y40452K83000J0W.pdf
Tolerancija ±5% Temperatūros koeficientas ±2ppm/°C
Tiekėjo prietaisų paketas - Dydis / Matmenys 0.050" L x 0.050" W (1.27mm x 1.27mm)
Serija V5X5PT Atsparumas 2.83 kOhms
Galia (vatais) 0.05W, 1/20W Pakuotė Tray
Paketas / dėžutė 0505 (1313 Metric) Darbinė temperatūra -55°C ~ 150°C
Terminacijų skaičius 2 Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Aukštis - sėdi (maks.) 0.025" (0.64mm) funkcijos Moisture Resistant, Non-Inductive
Gedimo greitis - Išsamus aprašymas 2.83 kOhms ±5% 0.05W, 1/20W Chip Resistor 0505 (1313 Metric) Moisture Resistant, Non-Inductive Metal Foil